fbpx

Skaningowa Diagnostyka Termoregulacyjna

Obniż temperaturę stresu

Stres traktujemy jak chorobę naszych czasów. Jego przyczyny są jednak różne i należy je wykryć, aby zdobyć cenną wiedzę co go powoduje. Dzięki metodzie STRD jest to możliwe i bardzo skuteczne.

Tlenoterapia Hiperbaryczna Myślenice SPORT

Na czym polega diagnostyka STRD?

Skaningowa Diagnostyka Termoregulacyjna bada powierzchniową temperaturę skóry. Urządzenie definiuje wszelkie odchylenia od normy w miejscach, które wykazują podwyższoną, lub obniżoną temperaturę. Ponieważ anomalie cieplne pochodzą od nerwów współczulnych z narządami wewnętrznymi możliwe jest zinterpretowanie problemów zdrowotnych wywoływanych przez niekorzystne bodźce takie jak choćby stres.

Metoda jest wykorzystywana przez rehabilitantów, psychoterapeutów, a nawet lekarzy. Pozwala na szybkie i niewymagające obrazowanie cieplne ciała.

Zalety diagnostyki termograficznej

Z punktu widzenia medycyny

Termografia skaningowa pozwala łatwo i szybko dostarczyć wielu cennych i powtarzalnych danych na temat organizmu. W medycynie jest stosowana jako metoda pomocnicza, pozwalająca obrazować osoby w stanach zdrowotnych, które wykluczają korzystanie z innego rodzaju inwazyjnych aparatów diagnostycznych np. kobiety w ciąży.

Na podstawie termografii skaningowe STRD można określić

  • stan stresu miejscowego i ogólnego
  • stan oddziaływania czynników powodujących stres
  • stopień oddziaływania bodźców psychicznych na poziom stresu
  • umiejscowienie zaburzeń wegetatywnych
  • regeneracyjne zdolności ciała

Wyniki badania

Skaningowej Diagnostyki Termoregulacyjnej STRD

Raport po diagnostyce termograficznej pokazuje interpretacje stanu energetycznego dla poszczególnych sfer organizmu.

Tlenoterapia Hiperbaryczna Myślenice TERAPIA
komora hiperbaryczna Myślenice

Relaks na
wyciągnięcie ręki

Dokładnie tak! Centrum  Redukcji Stresu oferuje niesamowite przeżycie, gwarantujące istne „wskrzeszenie” ducha i ciała. To innowacyjne podejście do relaksu pozwoli Ci zregenerować zmęczone pracą ciało i umysł jak żaden inny zabieg. Wystarczy spróbować raz, a z pewnością zaczniesz do tego regularnie powracać. Gwarantujemy stu procentowe zadowolenie!