fbpx

Access Bars

Zmień swoje nastawienie do świata

Nasze poglądy definiują to, kim jesteśmy, jednak nie zawsze musi tak być. Na szczęście istnieje nieinwazyjna metoda masażu, która nie tylko rozluźni nasze ciało, ale i umysł.

Access Bars Myślenice
Access Bars Myślenice

Na czym polega masaż Access Bars?

Terapia Acces Bars to nie tylko masaż, ale także zabieg energetyczny. Pomaga on otworzyć ludzki umysł oraz zniwelować podejmowanie decyzji, które najczęściej podejmujemy podprogowo i nieświadomie. Nie chodzi tutaj o decyzje, które pomagają nam i wpływają pozytywnie na nasze życie – a o te, które zamykają nas w naszej własnej, niezmiennej przestrzeni.

Na powierzchni naszej czaszki znajdują się, aż 32 punkty energetyczne. Gromadzą one naładowania elektromagnetyczne. To w nich zbierają się nasze myśli, przekonania i mentalne programy. Za pomocą delikatnego manualnego stymulowania punktów, rozładowuje się spolaryzowane ładunki. Przestają one stanowić barierę w przepływie czystej energii.

Otwierające na świat doświadczenie

Terapia Access Bars została opracowana prawie dwadzieścia lat temu. Polega ona na wykonaniu sesji masaży, które pomagają wyzwolić się od nagromadzonych przekonań i uprzedzeń. Otwiera na zupełną zmianę dotychczasowych wzorców, ideałów, przekonań – często blokujących nas przed otworzeniem się na świat.

Sesja masaży głowy Access Bars:

  • poprawia nasze samopoczucie
  • umacnia pewność siebie
  • pomaga eliminować bezsenność
  • nie dopuszcza do zaburzeń emocjonalnych
Access Bars Myślenice
Access Bars Myślenice

Pokochaj siebie samego, zasługujesz na to

Skromność może mieć zabarwienie pejoratywne, gdy zamiast dodawać nam uroku – ogranicza ambicje i postawione cele życiowe. Nie wolno pozwolić na to, by rany z przeszłości czy wpojone stereotypy nie pozwoliły na nasz rozwój osobisty. Zasługujemy na dobrze płatną pracę, na kochających bliskich, zgranych przyjaciół i pasjonujące hobby. Wszechświat oferuje nam nieograniczone możliwości. A jakby to było, gdybyśmy zawsze, we wszystkich okolicznościach mieli lekkość wyboru i nie odwracali się z myślą „a co inni powiedzą?”

Lekkość myślenia, lekkość ciała

Podstawowym pytaniem, jakie zadają sobie osoby zainteresowane Access Bars to „Kim jeszcze mogę być?” Jest to myśl filozoficzna, którą zadał sobie ćwierć wieku temu Gary Douglas. Człowiek ten postanowił, że zmieni swoje życie, pogłębi talenty, wyobrazi sobie, jakby wyglądał świat, gdyby jego egzystencja byłaby idealna. Nawet kiedy wszystko idzie świetnie, dobrze jest wtedy zapytać: „Co jeszcze jest możliwe?

Access Bars Myślenice
Access Bars Myślenice

Zmiana nawyków z Access Bars

Jeżeli nurtuje cię pytanie, czy masaż Access Bars jest skuteczny – to warto przypomnieć, że wyniki każdej terapii są zależne od nastawienia pacjenta. W niniejszym masażu energetycznym jest to szczególnie ważne, ponieważ dużą rolę odgrywa tutaj psychologia.

W najgorszym przypadku wychodzisz zrelaksowany po dobrym masażu, w najlepszym – zmieniasz swoje życie i spojrzenie na swoją osobowość. 

Sesje Bars ułatwiają otwarcie się na zmiany – związków, seksualności, finansów, pracy, zdrowia, a ich szybkość jest ściśle związana z naszą gotowością do uwolnienia się od nabytych ograniczeń. Nie ma tu żadnych wytycznych ani reguł. Każda osoba jest inna, ma inne przekonania, inną gotowość i otwartość na zmiany w życiu. Wszystko zależy od naszego podejścia do zabiegu. Jedni zmieniają swoje nastawienie już od pierwszej sesji, inni potrzebują ich w stopniowanych dawkach.

Sesje masażu energetycznego mogą pomóc we właściwym rozwoju młodych osób. Otwartość dzieci jest ogromna i są one o wiele bardziej plastyczne w samorozwoju swojego przyszłego charakteru.

Masaż trwa 90 minut, w zależności od potrzeb osoby korzystającej z zabiegu. Nawet minimalny czas poświęcony na Access Bars ma zbawienne skutki na nasze ciało i umysł.

Relaks na
wyciągnięcie ręki

Dokładnie tak! Centrum  Redukcji Stresu oferuje niesamowite przeżycie, gwarantujące istne „wskrzeszenie” ducha i ciała. To innowacyjne podejście do relaksu pozwoli ci zregenerować zmęczone pracą ciało i umysł jak żaden inny zabieg. Wystarczy spróbować raz, a z pewnością zaczniesz do tego regularnie powracać. Gwarantujemy stu procentowe zadowolenie!

komora hiperbaryczna Myślenice